Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Savanyúkáposztából saláta?

Savanyúkáposztából saláta?

Figyelt kérdés

maradt itthon több mint fél kg savanyúkáposzta és szeretnék készíteni belőle valamilyen fini salit.

találtam is a neten sokat, de vagy almával készül vagy diőval viszont semmi nincs itthon.

viszont ami jó lehetne hozzá és van is itthon: lilahagyma, kukorica, tejföl, majonéz, mustár, citrom, ilyesmi.

és még? mit tegyek hozzá? vagy hogyan készítsem el? vagy elég ha csak sima tartásmártásféle keveréket csinálok és úgy ráönteni a káposztára? esetleg valami jó saláta recept? köszi előre is


2013. okt. 8. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én savanyúkáposztábaól úgy csinálom a salátát, hogy szalonnakockákat pirítok a savanyúkáposzta szálakat apróra vágom, előtte kifacsarom a levét. Tejfölbe keverem, amit sóval ízesítek és ha szükséges egy kis káposzta lével savanítok. Mikor esszük pirospaprikával szórom meg.
2013. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hmmmm... ez nagyon finom!!!!! Köszönöm szépen, már meg is csináltam.. bár szerintem kevés szalonnát pirítottam hozzá, de sebaj, nagyon finom saláta és nagyon ötletes is! :)
2013. okt. 8. 15:32
 3/3 doboszoli ***** válasza:

Bár már késő, de a továbbiakra:

Savanyú káposzta, lila hagyma, pirított napraforgó olaj.

Nem fitness, de kiváló.

2013. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!