Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Maradék aranygaluskából lehet...

Maradék aranygaluskából lehet valamit készíteni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 19:21
 1/4 anonim válasza:
38%
Persze. A kutyának vacsorát ;)!
2013. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is maradt multkor :de csak tészta . Így lett átalakitva :

A tésztát darabokra téptem : Jénaiban szétszortam a diós tésztát, szeletelt almát ,és mazsolát szortam közé : illetve ezt rétegezve :

1 főzös csoki pudingport ,2 tojással 5dl tejjel kevés rummal simára kevertem : Ráöntöttem a tésztára és sütőbe kb 20 perc alatt megsütöttem.. Melegen és hídegen is finom : van tejszínhabod avval még felturbozhatod..

2013. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hasonlót ajánlanék én is, mint előttem, csak egy kicsit másképp. szóval tészta megfelelne egy máglyarakáshoz is,

cukros-tejes tojássárgájával leöntve, rá az alma, dió, mazsola, tetejére a tojások keményre felvert habja 2 kanál baracklekvárral lazán elkeverve. sütőben a hab pirulásáig sütni.

2013. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha a sima dios tesztara gondolsz,ami nincs leontve vaniliaontettel,akkor azt siman felvaghatod,eheted kalacskent,piritva, vajjal,lekvarral,nutellaval stb. Vagy keszits belole babapiskotas edesseget,pl turokremmel, tejszines kremmel,gyumolcsokkel csak a piskota helyett a galuskat hasznald.
2013. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!