Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik ez az étel?

Melyik ez az étel?

Figyelt kérdés
Tepsibe alulra főtt burgonya, rá főtt zöldség mix, rá sertéshús, a tetejére reszelt sajt. Amit nem tudok az az, hogy kell-e rá vmilyen tejszínes öntet? Ismeritek a receptet?? Kell rá tejszínes öntet?
2013. aug. 7. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonlót szoktam csinálni és én joghurtot teszek a tetejére.


Amúgy amit még el tudnék rá képzelni tejfölbe tojássárgáját keverni sózni borsozni és azzal leönteni


Ha tejszínesen szeretnéd szeintem simán önts rá főzőtejszínt, esetleg abba is tehetsz egy kis tejfölt sőt akár 1-2 kanál olajat is.

2013. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ilyesmire mondom: "nevenincs rakott".

Ami éppen adódik, ami éppen van, azt összerakom, leöntöm vagy tejföllel, tejszínnel, vagy csak elkevert tojásba reszelt sajtot, szóval ami van, és be a sütőbe.

Attól függ miket raksz össze, és mikor hogyan fűszerezet, annyiféle kaját hozol ki belőle! :)))

2013. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!