Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet venni készen, vagy...

Hol lehet venni készen, vagy alapanyagként olyan rántott sajtot, ami éttermi minőségű, tehát nyúlik, de egyben van, nem folyik és illatos?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találtam még meg az igazit. Pl. vettem már henger alakút, abból nem ízlett. Vettem a Penny-ben félkész panírozottat, az sem ízlett. Nagyon folyt és volt neki az a tipikus gyógyszertár szaga, mint a mai sok alacsony minőségű sajtnak.


Tudom, hogy az éttermek nagyüzemit kapnak, mondjuk 100-as csomagban, de akkor is, ők hol veszik? A METRO-ban, vagy hol?



2013. aug. 3. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az éttermek sem nagyüzemit kapnak, sima trappistát használnak.

Többféle trappistával dolgoztam már, mikor milyet hoztak. Mostanában Tolle-t használok.

De bárhol máshol (pedig nem kevés helyen melóztam már) is mindig trappistát használtunk rántani.

2013. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Egyébként vicces, hogy valaki az "éttermi minőség" szókapcsolatnál rántott sajt esetén nem kap röhögőgörcsöt. :D Úgy értem, sok étterem a legócskább trappistát használja, ha valami ehetőt akarsz, akkor vagy valamilyen jobb trappistát próbálj, vagy Camembert-t...az azért jobb rántva.

Ja, és a félkész, mirelit stb. sajtokat felejtsd el mielőbb. :)

2013. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Camembertből legtöbbször Tihanyt vagy Bakonyt szoktam használni.

(első voltam)

2013. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ha nem akarsz vele bajlódni használj nádudvari vagy spar-os mirlitet az még egész jó ahoz képes.

( kicsit későn írok de hátha valakinek segítettem!

2022. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!