Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Menzás paradicsomleveshez...

Menzás paradicsomleveshez hasonló recept?

Figyelt kérdés
Van egy 360-as sűrített parim, betűtésztám. Ebből lehetne finomat összehozni? (Csak mert láttam receptet, ahol 0,7 l paradicsompüré volt írva.)
2013. aug. 1. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az a 360-as paradicsom?
2013. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi. 360 gramm.
2013. aug. 2. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem, már tudom melyik az a paradicsom. Simán csinálhatsz belőle 2 liter finom levest. Zsiradékon lisztet piritassz zsemleszinüre. Ha kész, megszórod piros paprikával. Majd gyorsan, hogy meg ne égjen a paprika, hideg vizzel - kb - fél liter, simára kevered a rántást. Mehet bele a süritett paradicsom, és még viz, kb másfél-2 liter. El kell kezdeni főzni. Szépen lassan kiforralod. Egy zöldpaprika, egy fis fej hagyma csak javit rajta. Füszerei a só, és a cukor. Én jó édesen szeretem. A tésztát külön főzném ki bő sós, olajos vizben, és csak tálalás előtt tenném a levesbe, nem ázzon el az állásban. /persze az elázott tészta az tényleg a menzára emlékeztet./ Nagyon egyszerü leves a paradicsom leves, de nálam az első 5-ben benne van.
2013. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a részletes útmutatást! :) Ha nem is ma, de ki fogom próbálni! :)
2013. aug. 2. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!