Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok adni ötleteket hogy...

Tudnátok adni ötleteket hogy mit süssek a nagymamám születésnapjára?

Figyelt kérdés

Már sok féle tortát sütöttem, van amit saját recepttel kísérletezgettem ki de egyszerűen most nincs ötletem. Nem fontos hogy egyszerű legyen.

(eddig sütöttem, tehát most nem szeretnék: csokitorta, citromtorta, rumos csokitorta, narancsos csokitorta,túrótorta)

Arra gondoltam hogy lehetne valami gyümölcsös hiszen nyár van, vannak friss gyümölcsök:)

14/L



2013. júl. 24. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor süss ilyet, ha nagymamád szereti, találsz recepteket joghurtos gyümölcsös toráta rengeteget, de nagyon finom a fekete erdő torta is, nálunk most ez a sláger, újabban mindenki ezt kéri a családban szülinapra.
2013. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Áfonya-szederszezon van, tehát nekem elsőre joghurtos/túrós/tejszínes áfonya/szedertorta ugrott be, de lehet csokis is esetleg.


Én múlthét mentalikőrős áfonyatortát csináltam pl.:)

2013. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) fekete erdő tortát hanyagolom, 2-en nem szeretik.
2013. júl. 24. 15:13
 4/4 anonim válasza:
Áfonya torta, áfonya sodóval és áfonya darabkákkal :) Bár ha nagymamádnak lesz, neki szerintem mind1, ők mindennek örülnek :)
2013. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!