Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit ajánlotok omlett mellé?

Mit ajánlotok omlett mellé?

Figyelt kérdés

Azt meg lehet esetleg lekvárral kenni mint a palacsintát?

Vagy más belevalókkal?(mint a palacsintát)


2013. jún. 28. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Senki nem tiltja meg neked, ha erre támadt gusztusod, étvágyad, hát kendd meg akár lekvárral, akár nutellával, vagy főzz bele valami fincsi pudingot, csak ...


az omlett sós kaja, azt édessel vegyíteni, nagyon-nagyon eltérő az általunk megszokottól.


Fordítva már inkább hallottam: palacsintát töltöttek meg az omlettel, és ez inkább összejön, hiszen a palacsinta-tészta önmagában nem kifejezetten édes.

2013. jún. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Inkább ennék mellé valami salátát, uborka, paradicsom, hasonló. Ha belesütötted a szalámit, vagy füstölt kolbit, vagy karikáztál bele virslit, esetleg még melegében megszórhatod reszelt sajttal.

De én semmi édeset nem tennék mellé-bele.

Ízlés dolga!

2013. jún. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak elkevert tojásból készíted, akkor nem lehet enni lekvárral, de ha adsz hozzá kis lisztet is és a tojáfehérjét habbá verve adod hozzá, akkor nagyon finom lekvárral is, én szoktam ilyet csinálni.
2013. jún. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tejfölt + reszelt sajtot, illetve házi sonkakrémet szoktam beletenni.
2013. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen zöldséggel, de lehet csinálni édesen is. Akkor viszont ne rakj bele sót csak némi cukrot. Töltheted bármilyen gyümölccsel, lekvárral, nutellával, kakaóval stb.
2013. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
röstit. mekibe néha eszek rántottát reggel és kérek mellé. nagyon finom!
2013. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
meg lehet, ha ezt kívánod meg :).. igazából az USA-ban meg Németországban a mogyoróvajat sokszor uborkával eszik, a japánok pedig sózzák a dinnyét, szóval azt raksz bele amit akarsz :D
2013. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majdnem rántottához lekvár? Hát egészésgedre ... én talán paprikával, koviubival enném.
2013. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 1. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!