Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel tisztítsam ki a teljesen...

Sztrecskó kérdése:

Mivel tisztítsam ki a teljesen odaégett lábasom?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen odaégett, és szivaccsal már próbáltam, de elég lassan jön csak fel, hosszú órák fáradságos munkája lenne így kitisztítani. Valakinek ötlete, hogy mivel lehetne könnyebben felszedni?

#odaégés #odaégett lábas #odaégett lábas tisztítása
2013. máj. 29. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Önts ecetet a lábasba, egy kevés vízzel. Forrald fel, hagy állni, akkor könnyen lejön a ráégett rész. Ha nem elég, akkor ismételd meg.
2013. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Áztasd be, súrolószer, fémdörzsi.
2013. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél bele mosogatószeres vizet és forrald fel. Ettöl felválik a leégett rész és könnyen le lehet takaritani. Ha nagyon massziv a leégett rész, akkor ismételd meg.

Vigyázz, hogy ne forrázd le a kezed, várd meg, amig éppen bele tudsz nyúlni.

2013. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
áztasd be egy napra
2013. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem erre a hideg zsíroldó jött be. Befújod, aztán pár órára úgy hagyod, utána dörzsivel lejön.
2013. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Víz + szódabikarbóna + forralás
2013. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én cifet meg egy pici vizet (éppen csak ellepje az alját) raktam bele, és felforraltam. Lehozta :)
2013. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!