Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » LEHEt ebből a sütiből még vmi?

LEHEt ebből a sütiből még vmi?

Figyelt kérdés
madártejkockát akartam csinálni... A recept szerint kell bele tej, sok tej. Beleraktam annyit amennyit a recept írt és nagyon híg lett. A következő a tojás fehérje. Egyszerűen nem akart kemény habbá alakulni hiába kevertem robotgéppel. Úgy gondoltam h úgy is beleöntöm beleöntöttem és hát a massza még hígabb lett. Kicsit sűrítettem rajta lisztel. A következő nem mardt ki margarin így vajjal kentem ki a tepsit. És most sül. Szerintetek megsülhet ez egyáltalán, vagy inkább zárjam el a gázt?
2013. máj. 29. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már megcsináltad, akkor süsd is meg. Tojássárgája is van benne? Mert attól még akár elég sürű is lehet.
2013. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
8 tojássárgája van benne a fehérje meg nem akart megkeményedni pedig igen sokáig kevertem
2013. máj. 29. 15:10
 3/3 A kérdező kommentje:
kezd illata lenni, és megemelkedett szval úgy néz ki h mégis összejön
2013. máj. 29. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!