Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Resztelt májhoz nokedli?...

Resztelt májhoz nokedli? Mennyire furcsa?

Figyelt kérdés

Szóval a máj mindjárt elkészül.Akartam krumplit mosni,hogy feltegyem főni,de észre vettem,hogy nincs itthon.Boltba menni meg már nincs nagy kedvem,mert fáj a bokám.

van itthon kb 70 dkg kenyér,liszt,tojás,és száraz tészta.

Szerintetek mi legyen a köret mellé?

tunkoljam kenyérrel,szaggassak nokedlit,vagy főzzem ki a tésztát?Nem lenne furcsa tésztával vagy nokival?



2013. ápr. 25. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem furcsa lenne nokedlivel ,és tésztával : De zsemle gombócal finom ,én simán kennyérrel szeretem ,,
2013. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi alapjáraton kenyérrel szoktuk enni, mert a férjem nem szereti a krumplit. Szerintem nagyon finom úgy. A nokedli nekem kicsit furán hangzik, de végül is rossz nem lehet úgy sem.
2013. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nokedlival sem vészes. a tésztát választanám utoljára, viszont kenyérrel a legkirályabb. pláne, ha van hozzá egy kis csalamádé. esetleg, ha van otthon rizs.
2013. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Meggyőztetek kenyérrel lesz.:)

van a hűtőben elfekvőben egy kis darab káposztám.Csinálok belőle mellé egy kis salátát.

Köszönöm a válaszokat!:)

2013. ápr. 25. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa,de megéri kipróbálni. :) Rizs illik hozzá,de látom az nincs otthon neked,akkor tényleg inkább a nokedli,mint a száraztészta.
2013. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!