Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretsz főzni? Vannak általad...

Szeretsz főzni? Vannak általad kitalált receptek? Mit szeretsz a legjobb sütni/főzni? (kort és nemet írjatok)

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én főzni annyira nem szeretek, de sütni igen, szinte bármit. mondjuk a kedvencem a muffin (sokféle ízű lehet) tetején cukormáz és cukorgyőnygök, smarties akármi ami eszembe jut, az ajándéknak is nagyon aranyos :)

15/l

2009. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
imádok főzni:) a család és a barátnőm is azt mondják hogy inkább ebben az ágazatban tanulnék mintsem műszaki suliban:) inkább másoknak főzök mint magamnak, 12 éves korom óta főzőcskézek, most vagyok 18, ez van, hobbinak nagyon jó, megnyugtat
2009. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
2. válaszóló vagyok:) és azt még nem tettem hozzá hogy fiú vagyok^_^ nektek mi a véleményetek arról hogy egy férfi szeret főzni?
2009. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 igabcsy ***** válasza:
77%

A legjobb szakácsok férfiak!! :-)


Amúgy én nagyon szeretek főzni, és szeretek újítani. Mostanság kaptam rá olyan fúszerekre, amelyeket eddig nem használtam, és ez miatt egészen más ízharmóniát kapok.

Szeretek én is újítgatni, de szívesen olvasok recepteket, mert sok olyan ételt szerettettem meg a családdal, amelyet előtte nem főztem.

Van már akkora tapasztalatom, hogy egy ismeretlen recept elolvasásakor is eltudom képzelni, hogy milyen ízvilágot fog visszaadni, és a családomnak tetszene-e az étel. Ezért jellemzően nem fogok mellé.


Hogy mit szeretek a legjobban sütni/főzni?

Ez attól függ, hogy éppen mennyi időm van és mennyire vagyok fáradt.

Főzés:

Ha csak egy ripsz-ropsz kaja kell, akkor lecsós virsli tarhonyával.

Ha bőven van időm, akkor Óvári sertésszelet vegyeskörettel.

Sütés:

Nálunk most a sláger a hatlapos süti és a képviselőfánk

Ha csak egy gyors édesség kell, akkor pedig gyümölcssaláta.

2009. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 2.nak,okos dolog,ha egy fiú is tud főzni.Az én fiam is tud.Hasznát veszi,ha egyedül van,később pedig a felesége is értékelni fogja majd.

Sütni és főzni is szeretek.Mivel már kb.50 éve főzök,szinte minden a saját receptem szerint készül.Nem nézem a szakácskönyvet,legfeljebb a sütiknél.A többit már tudom fejből is.

2009. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon szivesen főzök,sütni talán kicsit kevésbé szeretek, de vannak saját receptjeim is, többek között egy titkos joghurt torta. Viszont én már nem vagyok fiatal, de ebben épp ez a jó, hogy ilyen idősen az ember már sokfelé járt, sokmindent kipróbált, és mindig valami újjal gazdagodik. Örülök, ha azt látom, hogy fiatalok is szivesen főznek, a konyha az nem robot, hanem lehetőség.

2. válaszolónak

nagyon büszke vagyok rád, remélem az anyukád is az!

2009. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
52 éves nö vagyok, 42 éve fözök minden nap és még moindig nagyon szeretem. Saját receptet nem irok, mert kimondott recept nincs, megnézem, hogy mi van éppen kéznél és kiötlök belöle valamit. A családomnak azok szoktak a legjobban izleni, ami egy meglévö receptböl indult ki, de valami miatt elrontottam - és meg kellett menteni.
2009. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is fiú vagyok, 16 éves és már jópár éve főzőcskézek illetve sütögetek otthon.

Szinte mindennel próbálkozom, szeretek szakácskönyveket olvasni, és imádok "k_a nehéz"-nek vélt sütikbe, édességekbe belefogni :)

2009. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádok sütni-főzni a szakmám szakács viszont cukrázdában dolgozom :)

Szakácskönyvből is szeretek sütni-főzni,de újítani is szeretek,szeretek új dolgokat kipróbálni,nem rég pl banán lekvárt csináltam...Isteni lett

A fiúk nagyon jól főznek,jó az ízviláguk szerintem,párom például nagyon jól főzi a bográcsost. 25/N

2009. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!