Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol vehetnék előre elkészített...

Hol vehetnék előre elkészített tortát és kb milyen árban?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) szeretnék egy finom kis tortát venni de előre megrendelni nincs lehetőségem mert làtogatóba megyek és otthonról memtudok vinni( mert az úton "összetörne") :/ előre is köszi a tippeket:)
2013. márc. 27. 14:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szegény torta :( hát külföldről megyek belföldre :D akkor ink megveszem helyben majd, nem szívesen kockàztatom meg h szétfolyjon mire odaérek..:/
2013. márc. 27. 14:51
 12/15 anonim ***** válasza:
Még nálunk is van a cukrászüzemben bármikor torta, pedig ez egy kisváros. Mindig van kész torta, általában a népszerűbbekből, csoki, dobos, oroszkrém, fekete erdő, stb... Ebből gondolom, hogy máshol is van, de ha még sem, akkor a Tescóban is van mindig sok fajta torta. Nálunk a cukrászüzemben 1200-2200-ig, ami szem-szájnak ingere.
2013. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
1200-2200 az nagyon jó ár :) tescoban nem szívesen veszem, jobban bízok a friss cukrásztermékekben :)
2013. márc. 27. 15:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Átlagban 1600 körül vannak a 16 szeletesek, de van olcsóbb is, meg drágább is, de mondom 2200 a legdrágább. Most láttam az ártáblát a napokban, amikor hoztam el a megrendelt diabetikus tortánkat.
2013. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is igaz, hogy nálunk a cukrászüzem kint van a város szélén, onnan szállítják ki a cukrászdákba a tortákat, sütiket. Cukrászdába már nem tudom hogy mennyibe kerül a torta, mert mi mindig a cukrászüzemből vesszük, és agyon sokan ki mennek érte. Egy szelet süti 120 forint körül van, a különlegesebbek 150-180 körül. Cukrászdában nem tudom, de szerintem sokkal drágább. Érdemes érdeklődnöd, hogy van e cukrászüzem az adott városban.
2013. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!