Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tesco vagy coop?

Tesco vagy coop?

Figyelt kérdés
Hol érdemesebb venni a Dr. oetker házi krémes port? Tesóm mindig mondja hogy hülyeség át mennem a tescoba ahol alig lehet kapni valamit és árban ugyan olyan mint a coop. Faluban élek.
2013. márc. 7. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol másak az árak, nem mindegy,hogy milyen településen élsz. Szerintem hasonlítsd össze az árakat. A tescoét már tudod, legközelebb nézd meg a coop-ban, és ha az utóbbiban olcsóbb, akkor onnantól kezdve vedd meg ott.
2013. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végül is célszerű úgy megnézni hogy hol olcsóbb, mert ha a coop helyileg ott van és esetleg ha a tescoba buszoznod kell vagy autóval kell menned akkor ugye az utazási költség is ott van és ha csak pár forinttal lenne olcsóbb felesleges lenne azért bemenni más településre mert az utazással már ugyan ott vagy. Ha esetleg több mindent vennél pl nagy bevásárlás akkor arra már érdemesebb lenne az útiköltséget is fordítani mert akkor úgy kijöhet, mivel az utazás akkor is ugyan annyi, ha csak 1 olcsó dolog miatt mennél vagy több miatt. Szerintem így célszerű kalkulálni.
2013. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a Tescóban olcsóbbak a termékek (jó nem minden esetben de a legtöbben igen), mnit a Coopban. A Copp nagyon drága az a baj.
2013. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kóka ahol lakok és sülysápon van a bolt. Van volán bérletem. Busszal ugyan annyi mind a kettő bolthoz az út. De a volán nem 10 percenként jár.
2013. márc. 7. 23:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes venni ha valahol akciós ilyenkor kell 2-3 zsacskót venni mert eláll a kamrapolcon.

Amúgy abba igaza van a tesonak hogy árfekvésben már ugyanott van mindkétt bolt a választékért se érdemes a tescoba menni.

2013. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!