Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekből mit lehetne, könnyen...

Ezekből mit lehetne, könnyen gyorsan?

Figyelt kérdés
Ennék valami könnyű főtt ételt, de nem igazán van túl sok minden otthon most. Ami van: kb egy kiló csirke alsó comb, sűrített paradicsom, fűszerek, sajt, hagyma, krumpli, kígyó uborka. Ezekből lehetne valamit, könnyen, gyorsan? Pörkölt volt tegnap így most azt nem kívánom :) Köszi mindenkinek előre is az ötleteket :)
2013. márc. 2. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
hagymás törtkrumpli, és paradicsomos sült csirke sajttal?:)
2013. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) nem rossz :) Köszönöm, azt sajnos ki spóroltam a kérdésből, hogy eléggé kezdő vagyok a konyhában :D A törtkrumplis rész, oké,az megy, de a paradicsomos csirkét, te hogyan szoktad készíteni?
2013. márc. 2. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
sütőzacskóban sült fűszeres csirkecomb és hagymás krumpli uborkasalátával?
2013. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A csirkecombokat három helyen beszúrod csontig, besózod, esetleg majorannázod, borsozod.

egy kis zsiradékkel kikent tepsibe lerakod a combokat egy kevés víz alá, és fólia alatt egy órányit sütöd. egyszer megforgatod, majd fólia nélkül pirosra sütöd.

ezalatt elkészülhet a hagymás törtkrumpli, vagy krumplipüré, és egy finom uborka-paradicsom-hagyma vegyes tavaszi saláta.

2013. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hagymáskrumpli sült sajttal, uborkasaláta

paradicsomleves bazsalikomosan, reszelt sajt

fűszeres sült csirke krumplival

sütőben sütött krumpli, hagyma reszelt sajttal

paradicsomos csirke krumplival

paprikáskrumpli-a csirkecombról vágd bele a husit

2013. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azta, látszik, hogy kezdő vagyok :D Nem is gondoltam volna, hogy ennyi mindent lehet, ebből a pár hozzávalóból készíteni :) A ma esti vacsi végül is más lett, de ezeket az ötleteket elraktározom, jól fognak jönni, és lehet,hogy holnap ki is próbálom valamelyiket. Köszönöm mindenkinek, természetesen ment a zöld pacsi mindenkinek, hasznos válaszok voltak :)
2013. márc. 2. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!