Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jó lenne az alábbi menü...

Jó lenne az alábbi menü hétvégére?

Figyelt kérdés

Vendégek jönnek, kb. 13-an leszünk.

Ebédre rizs mexikói zöldségkeverékkel, színes szarvacska tészta.

Sült oldalas, tejszínes gombás csirke. Rántott máj.


Uzsonnára francia saláta, kaszino tojás, fasirt, vagy felvágott.


2013. febr. 20. 15:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én megkóstiznám az biztos:)
2013. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én káposzta salátám: A fejes káposztát legyalulom, és jól besózom. Állni hagyom egy pár órát. Félfülre vágom a hagymát, jó sokat, és belekeverem a sós káposztába. Egy magasabb tálba teszem a kifacsart hagymás káposztát, és elkészitem a levét. Vizet forralok l db babérlevéllel, teszek bele jó sok cukrot, és ecetet. Jó édes legyen, és elég savanyú. Ha kóstolás után már jó, azon forrón ráöntöm a káposztára, és hagyom kihülni. Másnap finom. Én a köménymagot nem szeretem. Attól, hogy forrón öntöd rá, nem fog a ropogóssága sérülni, hidd el. A babérlevél csodákat fog tenni.
2013. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kiróbálom ezt a receptet!!!

Mennyi babérlevéllel kell a vízbe, vagyis egy közepes káposztához mennyi víz kell egyàltalán:)

2013. febr. 21. 11:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszi ,hogy leírtad a receptet.
2013. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!