Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Botturmixszal gyümölcsöt...

Botturmixszal gyümölcsöt turmixolni?

Figyelt kérdés

Lehet botturmixszal kiviből, banánból, almából és tejből olyan folyós turmixitalt készíteni, mint a hagyományos turmixgéppel?

Ki próbált már ilyet?



2013. febr. 11. 22:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
botmixert is írhattam volna ,ha ez elterjedtebb :)
2013. febr. 11. 22:30
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet! Ugyan úgy tudsz vele pürésíteni, pépesíteni mint egy turmixgéppel.

Közben folyadékot is önthetsz hozzá.

Mindenféle gyümölcsöt lehet vele turmixolni.

2013. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Joshy Ca$h ***** válasza:
Persze.
2013. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jaj de jó hírek, eddig még csak krémlevesekhez használtam, de ma valahogy eszembe jutott, talán a gyümölcsöt is elaprítja :)
2013. febr. 11. 22:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kancsóban csináld,hogy ne legyen mindenhol belőle!
2013. febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért lehetőleg ne üvegkancsóban, mert esetleg nemcsak a gyümölcspép repül szét:)én magasfalú, füles keverőtálban szoktam botmixerezni gyümölcsöt hozzáadott tejjel, vagy joghurttal, egyebekkel.tényleg fröcsköl, ezért praktikus a magasfalú edény. de üvegben nem merném kipróbálni.
2013. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi,köszi,köszi :)
2013. febr. 12. 08:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fagyasztott gyümit is szoktam vele kistejjel, édesítővel (persz minimálisan megvárom hogy olvadjon). Olyan mint a fagyi :)
2013. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

összevágtam kivit, narancsot és őszibarackkonzervet és olyan finom turmix lett belőle, hogy a bolti gyümölcslevek nyomába sem érhetnek :)

én meg már majdnem vettem egy drága gyümölcscentrifugát :)

2013. febr. 12. 11:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Én szinte csak gyümölcsturmix készítésére használom a botmixert :) A gyümölcscentrifuga szerintem másra való... Sokkal nehezebb is elmosni, de el is vesztesz a rostokból. A banán (ami turmixaim kedvelt anyaga) pedig nem is passzol hozzá.


Én egyébként lazán botmixerezek erős üvegkancsóban, ha úgy jön ki, bár jobbára a saját magas falú műanyag edénykéjét használom.

2013. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!