Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit ajánlotok amit...

Milyen sütit ajánlotok amit nem kell sütni és könnyen elkészíthető?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 15:50
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom,hogy milyen fajta,ízű sütiket részesítesz előnyben.A mindmegette.hu-n,vagy a nosalty.hu-n van sok recept, és külön kategóriában vannak a sütés nélküli sütemények.
2013. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tiramisu
2013. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok finom süti van, amihez csak pudingot kell gőz fölött margarinnal és egyebekkel összefőzni,aztán lehet alkotni. pl zebrakeksz kerek vagy szögletes kekszek megkenve a sűrű masszával, összeragasztva, lehűtve, másnap ferdén szelve), ostyás rolád (ostyalapok összetörve, dió, mazsola megy a pudingba )vizes folpackozott őzgeincbe töltve, lehűtve, kiborítva szépen szeletelhető és nagyon finom.

vagy hasonló, de mégis más a kókuszos csukirúd, ami szintés őzgerinces, de babapiskóta kerül bele, és egy csomó kókuszmókusz a krémbe.

ha nincs őzgerinc, akkor tortaformában is el lehet készíteni, de még egy folpackkal bélelt jénaiban is.csak akkor más formája lesz szeletelve.

Pontosabb összetevőket szívesen írok, ha érdekel valamelyik.

2013. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt a kókuszost csináltam most és nagyon finom lett :


[link]


de itt találsz kedvedre párat :


[link]

2013. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!