Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mini mennyiségű lapockából és...

Mini mennyiségű lapockából és két közepes gombafejből lehetne pörköltet csinálni?

Figyelt kérdés

Holnapra kellene második fogásnak két személyre összedobnom valamit, vásárolni nincs lehetőségem elmenni, itthon viszont ezek vannak.

Tésztával keverném össze az egészet, úgy nem baj, ha "kevés".

Kérdésem inkább az, hogy a gombát csak a végén tegyem hozzá, vagy végig főzzem a hússal?



2013. febr. 1. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Beleteheted az elején is.Elég lesz kettőtöknek, jó szaftosan csináld.
2013. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a végén szoktam, de tényleg nincs jelentősége, mert a gomba nem tud szétfőni. a szaftot csináld jó sűrűre, akkor elég lesz és finom tésztával összekeverve is.
2013. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valami pörköltfélét kevésnek tartok, akkor lisztes tejföllel ráhabarok. Ilyenkor vastagabb a szaftja, és több köretet (tésztát) elbír, ill. kér.
2013. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Már megfőztem (holnap nem lesz időm, úgy esünk haza enni).

Irtó jó lett, simán megettem volna, csak akkor mit eszünk ebédre...


A tejföl jó ötlet, csak sajna én tejmentes diétán vagyok.

De a férjem majd tesz rá magának külön!

2013. febr. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!