Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » "kedves" vendégek jönnek...

"kedves" vendégek jönnek hozzám látogatóba (a házra kíváncsiak, nem rám! ), pezsgőkoktélt vettem. Azt is pezsgős pohárba tegyem, vagy koktélosba? Azon belül is milyen formát válasszak? (mi csak vizet iszunk, nem tudom mi a divat).

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tedd pezsgőspohárba. Vagy amelyiket kevésbé tartod becsben :) igaziból én csak gyümölcslevet, meg vizet kínáltam volna, ha ennyire nem kedves vendégek.
2009. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Üvegestől vágnám hozzá. Egyébként mindegy mibe teszed, ha valóban ilyen "kedves" vendéget érkezik, bele fog kötni az élő fába is. Miért engeded be?
2009. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
én max gyümölcslevet és ásványvizet adnék nekik, de megértelek, hogy pezsgőskoktélt adnál nekik megfelelő pohárban, hiszen az ilyen 'kedves' embereknél a legjobb bizonyítani, így fogják látni ők is, hogy te tényleg kedves is vagy annak ellenére hogy ők nem azok.. az egyik osztálytársam is állandóan tök bunkó volt velem, de én nem viszonoztam azt a bunkóságot, csak kedves voltam, így rájött h tényleg fölösleges bunkóskodni.. :]
2009. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.Munkatársak jönnek beteglátogatóba,ők szívesen isznak alkoholt,azért ezt vettem,mert elfogy,és elfogadható árban volt.Töltött póréhagymából készítek mini szendvicset,sütinek pedig habtekercset gondoltam.Egyszer ki lehet bírni.
2009. szept. 2. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Így jó lesz. Lehet, hogy van köztük, aki rád kíváncsi. Megkérdezted?
2009. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
16:09-es vagyok, ez a miniszendvics meg a habcsók szerintem tök jó ötlet,nagy sikere lesz a kollégáidnál, az biztos! ;-)
2009. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!