Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejszínhab helyett mit lehetne...

Tejszínhab helyett mit lehetne tenni a tetejére?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet szeretnék sütni, de eleve nem szeretem a tejszínhabos sütiket, meg nincs is itthon. Mit lehetne a tetejére tenni?


2013. jan. 6. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Karemell krém, csoki máz,
2013. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem a receptet, itt a tejszínhab csak +szolgáltatás, hogy márványosnak nézzen ki. Tehát maradhat a teteje pudingos, és valami formán át porcukorral meghinted.Így a porcukor kis virágos mintát alkot a tetején. /én eltettem egy régi, mosogató aljára használt műanyag lapot, és azon át olyan szép lesz a dekor a süti tetején/ Persze, ha szereted az édes szórást:))
2013. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tejszínhab ezen a sütin töltelék is. Ha nem szereted a tejszínt,akkor tehetsz a tetejére cukorral kikevert, gőz fölött felvert tojáshabot helyette,
2013. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3/3

Ja, most látom, hogy egy nagy réteg tejszínhab is van a tésztán:)

Azért fincsi lehet.

2013. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5 tojás fehérjét 25 deka porcukorral gőz fölött fölversz, sziklakemény habod lesz, amit bármilyen sütire rásimíthatsz. a tetejét vagy vizes hablapáttal elsimítod, és csokival bevonod, vagy a kényelmesebb megoldás, magát a habot is megcifrázni villával, majd forró, folyós karamellel, illetve csokival össze-vissza megcirmozni.

nagyon látványos. az igaz, hogy szeletelni, csak állandóan vízbe mártott késsel lehet szépen,de szerintem megéri.

2013. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!