Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi az a konyhai eszköz, ami...

Mi az a konyhai eszköz, ami nélkül el se tudnád képzelni a konyhádat? S mi az amit nem akartál először megvenni, de megvetted és nem bántad meg?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Kés. nem bántam meg, hogy vettem jó pár minőségit.
2012. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1:kés

2: nincs ilyen.

2012. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. kés

2. nem vettem, hanem kaptam: pároló. Nagyon jó, bár nem tudtam felhozni az albérletbe mert a kicsi konyhába, amire 4-en vagyunk, egyszerűen nem fér el, a szobába meg nem akarom rakosgatni. De majd... addig meg hagy használja anyu.

2012. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Éles kések és vágódeszka. Ki tudnék szaladni a világból amikor valakinek segítek a konyhájában és egy botélű kést ad a kezembe.



Műanyag filteres, literes kávé főző. Kaptam. Nekünk kotyogós van. "Na, egy újjab porfogó." Gondoltam. De már szeretem. Ha gyorsan akarok teát inni, vagy ha vendégek vannak és neö szeretik az erős kávét akkor nagyonmjól jön.

2012. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Férjem ...
2012. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 doboszoli ***** válasza:

1.Jó kések, megfelelő edények, minden más hiánya áthidalható. Bár nem szívesen nélkülözném a multi robotgép, botmixer, mikró áldásos hatásait sem.

2.Egyértelműen a mosogatógép.Kézzel-lábbal hadakoztam ellene, aztán amikor (szokás szerint) a nejem "győzött", megvilágosodtam: igaza volt.

2012. dec. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bárcsak az én férjem is megvilágosodna :)Szerinte faszenes vasalóval is lehetett vasalni... :)vagy húsz éve alig tudtam belőle kivasalni egy mulinex gőzölőst, amit azóta is imádok, még mindig bírja.ja és Őkelme nem vasalt még életében egy zsebkendőt sem,de csakis vasalt ingekbe járt dolgozni, poló és hasonlók csak pecázáshoz:)

azóta azért minden általa mondott felesleges "modern" gépünk megvan, de a mosogatógépre még nekem is gyúrnom kell:)

2012. dec. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Juili ***** válasza:
Elektromos konzervnyitó. Meg se lennék nélküle.
2012. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeletelőgép (ipari mennyiségben készítem a szendvicseket, szalámi szeleteléshez imádom)

Botmixer

2013. jan. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!