Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Átlagosan egy csomag pudingpor...

Alizka0827 kérdése:

Átlagosan egy csomag pudingpor hány dkg?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Mi az hogy átlagosan mennyi? Rajta van a zacskón hogy mennyit tartalmaz!
2012. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Most direkt megnéztem Neked:) a Bello névre hallgatón lónagy számokkal rá van írva, hogy 37 gr.

Mindenre, még "cipőfűzőre 2 is rá kell nyomtatni a jellemző adatokat.

vagyis bármilyen pudingot veszel rajta van.

De , ha esetleg valami lédig kiszereléshez jutottál, akkor átlagosan 35-40 grammal számolhatsz egy zacskónyira.

2012. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval,én úgy gondoltam,hogy például egy Doktor Oetker csomag puding,vagy ilyesmi.:)

A második válaszolónak köszönöm.

Kedves első:annyi eszem nekem is van,de most voltam rá kíváncsi,mert egy sütibe kell 10 dkg,és azon gondolkodtam,hogy akkor hány csomag pudingport kell vennem.remélem érted..

2012. dec. 22. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
A Dr Oetker csokis 49 g, a puncsos 40 g (megnéztem). Ha jól emlékszem a vaníliás is 49 g, bár az most nincs itthon. Az extrémebb ízűek szerintem szintén 40 g-osak.
2012. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj, néha adódnak félreértések, de így már érthetőbb a kérdésed.Nem akartunk megbántani.

Jó sütést, és kellmes ünnepeket :)

2012. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,ez nagyon hasznos válasz volt tőletek!:)

Köszönöm,és viszont kívánom.:)

2012. dec. 22. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!