Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki mit főz szilveszterkor?

Ki mit főz szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit korai a kérdés, de én már most be akarok vásárolni és ehhez kéne egy két tipp mit is főzzek :D

2012. dec. 2. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kocsonyát, lencsét füstölt hússal, korhelylevest. de ezek inkább már újév perceiben.

szilveszter este hidegtálakat készítek, baconba tekert aszaltszilvás-gombás göngyölthús pl.szépen ferdén szeletelve, majonézes krumplival.,

sajtos-tojásos tekercs, szintén hidegtálra.(van jó receptem ..)

de nálunk, ha vendégek is jönnek,a legnagyobb sikere a tatárbifsztenek van. egyszerűen imádjuk, általában két kenyérpirítóval "dolgozunk " ilyenkor:)

nemcsak marhabélszínből finom, olcsóbb marhaalkatrésszel is kitűnőre lehet elkészíteni.

2012. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosítok:... az új év perceiben tálalaom, kínálom... természetesen előre elkészítem ezeket a finomságokat.
2012. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szilveszter napján : Őzpörkölt burgonya gombócal+ vegyes hideg tál: Dagadó,fasirt golyó ,baconbe tekert máj,töltött paradicsom , sajtok, hideg sült csirke comb,

fetával töltött kaliforniai paprika

Új év napján : majinézes lencse saláta majonézes burgonya saláta ,hurka hideg dagadó sült kolbász ,korhely leves

Süti. lajcsi mézes, képviselő fánk, hó labda ,és sajtos -sok magos rúd.

Nálunk vendégek lesznek ráadásul itt alvosok 10 en leszünk 6 felnött 4 gyerek..

2012. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
házibuliba megyünk barátokkal, én egy sült malacot viszek.
2012. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Juili ***** válasza:
100%

A virsli elengedhetetlen. Állandó szilveszteri menünk a marha stefánia főtt rizzsel, salátákkal.

[link]

2012. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mindenféle salátát: virsli, krumpli, francia..na és persze töltött tojást! :)

meg valami egyszerűbb sajtos rudat :)

2012. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!