Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kerti partira megyünk és...

Kerti partira megyünk és valami nagyon finomat szeretnék vinni, amitől mindenki elájul! Ajánlanátok valami receptet?

Figyelt kérdés
Mindig megy a verseny, hogy kié a legjobb süti, és most én szeretném a legfinomabbat vinni, ami különleges, de azért nem túl bonyolult elkészíteni. Köszi
2009. aug. 17. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sajtos bacon-ös kiflivel volt nagy sikerem szintén kerti partyn. :) Sima kelt tésztából kell készíteni, bacon kockákat (eleve kockázott és nem szeletelt) meg sajtkockákat kell tenni bele, kifliket formálni és megsütni :) Vagy pizza csigát vinnék még.
2009. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Márványsajtos muffin. Azért is érdekes, mert muffinból mindenki édeset szokott sütni. Legalábbis az én környezetemben! :)

Ha érdekel, előguberálom a receptet!

2009. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kefíres süti: ma délután csináltam és 2 óra alatt elfogyott a kb.26 kocka süti,már melegen ették :D

Kókuszkocka,Nagyoncsokis muffin,Reszelt túrós,Gyümölcstorta,Apró pogácsa,Métereskalács,Citromos sütemény(szintén kelendő),Babapiskótás mámor( ezért harcolni szoktunk az utolsó sütiig :D)


Ha valamelyik felkeltette érdeklődésed,írok receptet.

2009. aug. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Készíts húsos tekercset.

Darált disznóhúst vegyél.Zsírban dinsztelj meg hagymát,tegyél rá pirospaprikát,tedd rá a húst,sót,borsot,szerecsendiót,oregánót és párold készre.

Hagyd egy kicsit hülni.Közben nyújts ki leveles vajastésztát,kend rá a húst,és tekerd fel roládnak.Tepsibe tégy sütőpapírt,tedd rá a tekercseket és süssed készre.Ha már megsült,szórj rá reszelt sajtot,és addig hagyd a sütőben,míg a sajt ráolvad.Kihülve szeleteld fel.Különösen a férfiak szeretik.

2009. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

A kérdező SÜTIT mondott ,ami tudtommal édes!!!

Gondolom egy sós kerti party után édesre vágynak.

2009. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Off. Pl. A sajtos roló az mi , nem süti? Sós sütemény, vagy nem annag gondolnánk?
2009. aug. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
hat nalunk, amiot megcsinaltam minden egyes bulira a baileys-es fehercsokis tiramisut kerik. Ha sok a gyerek, akkor kiszoktam cserelni a bailey's-t tejszinre, de mindenki imadja, es elötte valo nap el kell kesziteni, igy nem vesz el a keszülödes idejeböl, irj, ha küldjek receptet!
2009. aug. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Meggyes piramis:

50 dk liszt,2 tk sütőpor,20 dk cukor,20 dk hideg vaj,2 dl tejfölt összegyúrunk.Fél órára hűtőbe teszzük.Majd kinyujtjukés 15 darabra vágjuk. Kb.l5 cm-es darabokra.Minden darabra kimagozott meggyet teszünk.(Ha nem befőtt,előtte megcukrozzuk.)Felsodorjuk.A tepsibe sütőpapírt teszünk,a rolókat rátesszük: 5, 4, 3, 2 rolót egymás mellé teszünk,kissé egymáshoz nyomjuk, a megmaradt 1-et mellé teszzük és megsütjük ,hagyjuk kihülni.Tejszínt habbá verünk habfixálóval.A megsült rolókat tálcára tesszük,alulra az 5 tekercset,megkenjük habbal,majd a 4,3,2, 1 tekercs,közte mindig hab.A végén bevonjuk a piramist is habbal.Megszórjuk kókusreszelékkel,csokireszelékkel,színes cukorral. Néhány órára behűtjük.

2009. aug. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hű, engem ez a bailey-es tiramisus dolog nagyon érdekelne. Ha én mennék ilyen helyre, tuti, hogy somlóit csinálnék ;) Imádom! A csokiöntetet a tetejére viszont, jobb, ha a házigazdánál csinálod meg.

Vagy ha sós, akkor pizzakiflit, vagy sajtos csigát vagy tényleg sajtrolót csinálnék. Jó szórakozást!

2009. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
A citromos süti receptje engem érdekelne!!!!!!
2009. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!