Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 1/2 kg darált sertésből mit...

1/2 kg darált sertésből mit készíthetnék?

Figyelt kérdés

ami nem fasírt, vagdalt, spagetti, rakott tészta, paradicsomos húsgombóc, muszaka és rakott vmi...van ilyen egyáltalán? amit írtam, ezek voltak mostanában és nem kívánjuk most

köszönöm szépen

jókérdés? :)


2012. nov. 23. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lasagne rakott tészta. Szerintem nem fogsz olyan ételt találni, ami az összes kivételnek megfelelne. Nálunk legutóbb husgomboc volt darált húsból, a gyereknek paradicsom szósszal, a felnőtteknek kínai mártással.
2012. nov. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 klopusz ***** válasza:
100%
Töltött karalábé?
2012. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Töltött gombafejek.
2012. nov. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én most próbáltam ki egy "rántott szeletet darált húsból".

A darált húst sózni, borsozni kell, én tettem bele reszelt fokhagymát, aprított petrezselymet és majorannát, mert mi szeretjük. Kevertem bele kb. 25 dkg reszelt sajtot. Ebből pogácsákat készítettem és bepaníroztam: liszt, tojás, zsemlemorzsa, majd megsütöttem bő, forró olajban.

Köretnek krumplit készítettem hozzá (kisebb krumplikat pucoltam, félbe vágtam, bevagdostam a domború felüket hosszanti irányban 3 helyen, készítettem rá egy fűszeres vajat, ezzel lekentem, majd fólia alatt kb. 1 óra alatt puhára sütöttem, majd újra lekentem a fűszeres vajjal és fólia nélkül még addig sütöttem, hogy színe legyen). Ehhez egy tejfölös-majonézes-tormás reszelt savanyú uborka salátát készítettem.

2012. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*Töltött padlizsán/cukkíni/krumpli/hagyma/karalábé

*Hamburger

*Palacsintába betöltesz darálthusiból készült ragut (tejfőlell leöntve vagy kirántva nagyon finom)

*Csevapi

*Darálthúsos chilisbab

*Pizzára is rá tudod dobni

2012. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Töltöttkáposzta.(ezt legalábbis nem zártad ki )
2012. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!!!
2012. nov. 24. 05:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!