Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lesz a karácsonyi menü...

Mi lesz a karácsonyi menü nálatok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd előtt néhány nappal eldöntöm. Nem szoktunk különleges, nagy főzést csapni.
2012. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Még egy hónap + egy hét, mire karácsony, addig még kiderül, mire fogok éhezni akkor.

Eddig évek óta volt: marhapörkölt, sertés-sült, hurka-kolbász, pecsenye, most kezdem unni.

De hogy mi lesz helyette, nem tudom, majd lehet, hogy amit éppen akkor meglátok, vagy ami akkor éppen eszembe jut.

2012. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még jó magam sem tudom, de görgess le a kapcsolódó kérdésekhez, sok jó ötletet lehet meríteni akár tavalyról is.
2012. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 24-én mindig hideg kaja van, azt előző nap el lehet készíteni, így aznap marad idő kicsit takarítani, én amikor a gyerekek alszanak, faállítás ezerrel.

Töltött pulykamellet szoktam készíteni, kétfélét. Általában egy gombásat és egy baconoset. De lehet kolbásszal is, vagy aszalt szilvával stb.

Hozzá majonézes saláták vannak, meg sütök kalácsot.

És, már 3 éve van Jézus-torta. (valamilyen finom torta)

Lányom ugyanis kijelentette, hogy ha Jézus szülinapját ünnepeljük, akkor legyen torta is. Így ezt is megsütöm, általában előző nap.

Idén a három királyokat fogjuk kiformázni marcipánból, ez már biztos, hogy milyen lesz a torta, az még kérdéses...

2012. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kacsa,halászlé és beijgli az 100%

Ezenkívűl valószínű lesz székelykáposzta is,többi meg szavazás kérdése:))

2012. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szenteste halászlé, főtt hal és süti (beigli, meg amit én csinálok, kókusztekercs pl).

25-én húsleves, rozmaringos csirke, rizs, saláta, süti.

26-át nem tudom.

2012. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy feneket nem szoktam neki keríteni... általában előtte találom ki...


Ami állandó:


- Kacsasült, almás párolt vörös káposztával

- Töltött káposzta


Van, amikor sütök hurkát-kolbászt, volt már rácponty, volt, mikor mákos guba... ez az, ami többnyire szenteste... a kacsa, meg a töltött káposzta az a másik két napra.

2012. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!