Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Cukkiniből a rántott változatá...

Cukkiniből a rántott változatán kívül mit lehet még csinálni?

Figyelt kérdés
Próbáltam főzeléknek de nekem nem jött be, viszont itt egy rakattal és nem tudom mit csináljak vele. Vagy karikákra szelve el lehet tenni télire és akkor kirántani?
2009. aug. 9. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt van pár cukkinis recept :)

2009. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagymás krumpli cukkinivel


Olajat sóval, borssal, (jó sok) fokhagymával és egyéb kedvünkre való fűszerrel megfűszerezzük, és hozzákeverjük a vastagabbra vágott vöröshagyma karikákat, vékony krumpliszeleteket (vagy vékony csíkokra is vághatjuk a krumplit) és karikára vágott cukkinit. Ha van időnk (úgy jön ki a lépés) állni is hagyhatjuk egy kicsit, majd forró sütőben tepsiben (minél vékonyabban szétterítve) megsütjük. Annak ellenére, hogy zöldségétel együnk még hozzá valami finom nyári salátát.

2009. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2009. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hagymás cukkini

négy- öt hagymát laskára vágva egy kis olajon megpirítasz, amikor puha, egy kockára vágott cukkinit teszel bele (ha szükséges, a belsejét kikaparod) és lefeded. amikor megpuhult, só, bors, egy csokor petrezselyemlevél apróra vágva, majd meleteszel egy vagy két tojást és rögtön lezárod. jó étvágyat hozzá :D

2009. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, legalább nem megy kárba a cukkini :)
2009. aug. 9. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lecsóba is szoktam tenni, illetve csak cukkiniből csinálom a lecsót(nem paprikával), csináltam már cukkini mackot is (tócsni)
2009. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Francia lecsó, töltött cukkini, tócsi, fasírozott
2009. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Cukkinis tócsi,szerintem nagyon finom :)
2009. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én hétvégén rakott cukkínit csináltam pl

de főzeléknek is nagyon finom főleg nyáron hidegen

2009. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!