Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A recept szerint 20-25 percig...

A recept szerint 20-25 percig kell a fasírtot sütni. Ez az idő nem sok egy kicsit? (F)

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 13. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy időre kell sütni!Lassú lángon meg kell barnára pirítani az egyik oldalát majd a másikat!
2012. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm!
2012. okt. 13. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok. Jóval hamarabb mesülnek a fasirtok. Én kb. 10 perc alatt megsütöm és még soha nem volt nyers.
2012. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben megsütöttem, és valóban kb. 10 perc alatt tökéletesen átsült. Neked is kösz!
2012. okt. 13. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
A sütési idő erősen függ attól, hogy mekkora fasírtokat készítesz. Mi ált. nagyot szoktunk, annak kell ennyi idő, hogy belülről is átsüljön (kívülről sötétebb színű, mint az átlagnál, de én azt is imádom benne). Ha kicsi golyókat csinálsz, nyilván nem kell neki ennyi idő.
2012. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!