Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan lehet helyettesíteni a...

Hogyan lehet helyettesíteni a tejet a krumplipürében?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek reggel húzták ki a fogát, nem ehet/ihat tejterméket. De szeretne krumplipürét enni, mivel tudnám a tejet helyettesíteni?

2012. okt. 4. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
A krumpli levével. De nem értem, miért ne ehetne-ihatna tejes dolgokat, Sokszor húzták már ki fogamat, és mindig ittam tejet, mert az laktató. Soha semmi bajom nem lett tőle.
2012. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen,azzal a vízzel, amiben mefőtt a krumpli.
2012. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Apum pl. zsírral szereti. A krumpli leve is jó. Mondjuk én meg tejföllel szoktam megtörni, de az most nem jöhet szóba, mert az is tejtermék.
2012. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Igen, laktató, de tele van természetes baktériummal, amit észre sem veszel, ha egészségesek a fogaid. De ha az egyiket kihúzzák, az nyílt seb, és elfertőződhet ezektől a baktériumoktól...


Köszönöm a válaszokat.

2012. okt. 4. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem margarinnal is helyettesítheted. Van teljesen növényi is. Pl. a linco. Ebben semmi tejszármazék nincs.

Én mindig ezzel készítem a krumplipürét, mivel hogy tejallergiás vagyok.

2012. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet köszi :)
2012. okt. 4. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a margarin szerintem is jó ötlet. Én is tejérzékeny vagyok, és mi otthon növényi tejet: szójatejet, rizstejet, stb teszünk még bele.
2012. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
teffölell a legfinibb!
2012. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!