Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süssek? 13/L

W_a3 kérdése:

Mit süssek? 13/L

Figyelt kérdés
Helló!Nem tudom mit süssek.valami édességet szeretnék de nem muffint mert azt már unom.Segítetek?
2012. szept. 21. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

A muffint hogy lehet unni? Ezernyi megoldás van rá, mindig kitalálhatsz valami újat.


De ha szereted a koszt és lélekölő munkát, ajánlom a linzerd. VAgy nármelyik receptet a Dr. Oetker sütőporok és valiliáscukrok hátuljáról, mert elég egyszerűek.

2012. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nosalty.hu és mindmegette.hu

Ezeken nagyon sok receptet találsz és ha kapsz valamit amit megtudnál csinálni akkor megpróbálhatod.

2012. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én ezeket szoktam megcsinálni, egyszerűek és finomak! :)

[link]

[link]

[link]

[link] Remélem segítettem! 14/L

2012. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én a sütigyár.hu-t és a jólkifőztem.hu-t.
2012. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha unod a muffint,akkor itt egy érdekesség:PIZZÁS muffin.

Keress rá és nem fogsz csalódni.Ha már ezt is sütötted,akkor tényleg unhatod már a fuffinokat :)

2012. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5perces Mikros Bögrés süti na azt nem lehtet meg unni csokis diós mákos banános narancsos hm;) aki már irt róla annak bocsi de telóról vagyok és nem látom a linkeket...
2012. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Kipróbálom mindegyiket!! :DDD

2012. szept. 21. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!