Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik most már retrónak...

Melyik most már retrónak nevezett édesség volt a kedvenced?

Figyelt kérdés
Nekem :. Szerencsi nagy táblás csoki, nebuló cukorka és a régi capuciner szelet ...
2012. szept. 19. 08:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Medvecukor
2012. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem az ice bob nagyon sajnálom hogy megszűnt.. Be kellett csak rakni a fagyasztóba és rengeteg ízben volt:(

Amikor gyerek voltam ilyen hogy mars csoki meg twix elég luxusnak számított,csak ünnepkor kaptunk 1x-1x. Én is abc csokit,bananna csokit,garfield csokit,kapucínert,piros mogyoróst és társait ettem mindig vacsi után kaptunk egyet:)

2012. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A nebulót én is imádtam, meg többit is, amit írsz. de volt még régebben a Korfu szelet, a régi Sport szelet jó rumos volt, a krumplicukor,selyemcukor, gyógypemetefű,

Kismackó nápolyi , és reggelig sorolhatnám...:)

2012. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú,a kókuszos africana... már el is felejtettem :(

Nekem a chokito (bár az annyira nem retró) és a harlekin csoki hiányzik nagyon. Meg volt valamilyen piskóta szelet (hasonló mint most az a kinder delice csak magasabb volt) isteni finom volt.

2012. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
robbanós cukorka :)
2012. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
mókus csoki
2012. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Vörösmarty kocka. cukikban lehetett kapni celofánba csomagolva, meg az Utasellátónál.
2012. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ibi kocka,diós kocka,Cola kocka, melódia szelet, sláger csoki,olympia szelet,kajla csoki,melba,
2019. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!