Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Leveles tésztához milyen...

Leveles tésztához milyen könnyen elkészíthető receptek vannak? Tudom, hogy vannak az interneten de én jobban szeretem a tapasztalt recepteket.

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
leves tésztát akarsz gyúrni??? akkor vegyél tojást sót lisztet keményre gyúrod és kinyújtod vékonyra és fel vágod olyanra amilyenre akarod !tekerd fel a sodró fára ugy könnyebb vágni.ha nem erre gondoltál bocsika
2012. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én amit nagyon szeretek! megkenem tejföllel, szórok rá reszelt sajtot, bacon csikokat vagy kockát feltekerem mint a bejglit és kb 1 cm vastagra felvágom.....lefektetem sutopapirra (olyan mint egy csiga) és elomelegitett sutobe megsutom! isteni finom és csinálhatod ezt édesen is lekvárral és dióval....vagy amit szerettek!

2012. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsi első tényleg nem erre gondoltam második: köszi ilyenre gondoltam kipróbálom :)
2012. aug. 31. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Nyújtsd ki, kend meg sóval felvert tojással, szórd meg sajttal, szezámmaggal, vagy köménymaggal, vágd fel Neked tetsző formákra, és sütőpapíros tepsiben süsd addig, amíg megpirul. (Nálam ez max. 10 perc szokott szokni.)


2. Nyújtsd ki, kend meg pizzaszósszal (lehet házi, bolti vagy sima ketchup is), szórj rá apróra vágott sonkát, konzervkukoricát, pici reszelt sajtot, tekerd fel, vágd kb. 1 centis szeletekre, és sütőpapíros tepsire fektetve, sajttal megszórva süsd meg. Egyszerű, de finom pizzás csiga. :)


3. Nyújts ki, kend meg ketchuppal vagy mustárral, vágd négyzetekre, tegyél rájuk virslit, tekerd fel őket, hogy kis hengereket vagy kifliket kapj, (ha akarod, kend meg tojással) szórd meg sajttal vagy szezámmaggal, és mehet is a sütőbe.


4. Szintén nyújtsd ki, vágd fel kisebb négyzetekre, a négyzetek közepére tegyél valamilyen keményebb lekvárt, és a négyzet két átellenes sarkát csípd össze a lekvár felett. Süsd aranybarnára, és ha kész, szórd meg porcukorral.

2012. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi utolsó ez jól jön :D
2012. szept. 4. 18:13
 6/6 anonim válasza:
Pizzás csiga, kakaós csiga, amit én legtöbbször szoktam, illetve amikor lusta vagyok pogácsa tésztáját kikeverni, ebből szoktam csinálni :)
2012. szept. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!