Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak 250 gramm túróból?

Mit csináljak 250 gramm túróból?

Figyelt kérdés

El kéne már használni, de ötletem sincs, mit lehetne belőle csinálni... Egyébként zsírszegény túró. Van itthon fagyasztott meggy, szilva, 80 gramm csoki, kakaó, meg az alap dolgok adottak. Én sütifélére gondoltam, ami hamar megvan.

Segítsetek:)


2012. aug. 22. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

túrófánk, nagyon finom, gyors és egyszerű:


250 dkg túró, 25 dkg liszt kis pohár tejföl, 1 tk szódabikarbóna, ízlés szerint cukor, 1 cs vanilíás cukor, 1 csipet só, 1 citrom lereszelt héja.


a túrót villával összetöröd, hozzáadod a cukrot, vaniliás cukrot, a szódabikarbónát, a citrom héját, a sót, és a tejfölt, ezt jól elkevered, hozzákavarod a lisztet, és forró olajban kisütöd.

2012. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Túrógombócot.


De nem édességnek körözöttet készítenék belőle, zöldpaprikával, paradicsommal.

2012. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk ez lesz a kallódó túróból:) nekünk is féladag készül:) [link]
2012. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
keress rá a "bocimobil" sütire. több vátozata van, pl muffin is. biztosan megtalálod a a kedvedre valót.
2012. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!