Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vegyes gyümölcsleves receptet...

Vegyes gyümölcsleves receptet tudnátok nekem mondani?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Llmát, körtét, szilvát szoktam összefőzni ilyenkor, egy kis fahéjjal, szegfűszeggel, egy darabka héjas citriommal. ha puha cukorral ízesítem, esetleg még citromlével.főzőtejszínnel sűrítem.

van, aki tejes-lisztes habarással sűríti, de puninggal is lehet.

2012. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Almát....
2012. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az itthon lefagyasztott gyümölcsökből/meggy, cseresznye, szilva, őszibarack, szamóca/ szoktam főzni. Felteszem a megfelelő mennyiségű vizet, ha meleg, beleteszem a fagyasztott gyümölcsöket - a szamócát csak a habarás után, hogy ne főjön szét/ Ízesítem sóval-édesbe is kell egy pici só:)- őrölt fahéjjal, gyömbérrel, szegfűszeggel, cukorral, meg teszek bele 4 citrompótló tablettát. Ha puhák a gyümölcsök, akkor 1 tk liszttel+2 dl tejfellel/tejszínnel habarást készítek. Behabarom, ismét felforralom.
2012. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!