Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itthon 12 citrom. Valami...

Van itthon 12 citrom. Valami fincsi süti? Nem a legnehezebbre gondolok.

Figyelt kérdés

Láttam recepteket, de mindhez max 2-3 citrom kell. Én nagyon szeretem a citromot, de magára ez már picit sok :D A sütit is nagyon szeretem, sütni is szeretek, úgyhogy ha valaki tud jól bevált, nem túl bonyolult receptet kérem ossza meg velem.

(Limonádénak volt véve soksok citrom, de ez megmaradt)


2012. aug. 20. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

www.nosalty.hu/recept/citromos-turotorta


próbáld ki több citrommal.

2012. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

oh nem jó a link

[link]

2012. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetro ***** válasza:
2012. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a felesleges citromot lefagyasztom, mert a hűtőben is hamar megromlik. először is alaposan lesikálom forró vízzel. félbevágva kifacsarom a levét, amit jégkockatartóba teszek, úgy fagyasztom. a kifacsart héjakat egy tálcán kőkeményre fagyasztom, majd beteszem egy neylonzacskóba. amikor sütibe kell, csak előveszek 2 fél darabot és másodpercek alatt nagyon könnyen le lehet reszelni a héját. a lé meg adva van a jégkockatartóban.

így soha nem dobok ki egy darabot sem, hasznosítás nélkül.

2012. aug. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ezt a receptet találtam remélem örömödet leled benne!!! Itt a link: [link]
2012. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat :) Aranyosak vagytok.

Azt hiszem lesz egy citromos álom, és a többi a fagyasztóba kerül :)

Puszi

2012. aug. 23. 08:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszi a visszajelzést, ahhoz képest, hogy jól lepontoztak,

mégis csak hasznos volt a válaszom a fagyasztást illetően.nem fogod megbánni, mert sütikbe, ugyanúgy használhatod, mint a frisset.

régebben, míg ezt a megoldást nem alkalmaztam, még a spájzban is megpenészesedett a citrom pár nap alatt.

üdv.

2012. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem én pontoztalak le, szerintem valami bunkó.

Biztos vagyok benne, hogy jó módzser, anyukám is mindenre talál módot, hogy lefagyassza, mert télen is bármikor csak kapom elő és mehet a süti, vagy egyéb.

Még egyszer köszi :)

2012. aug. 23. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!