Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezt a receptet sütőben is...

Ezt a receptet sütőben is megcsinálhatom?

Figyelt kérdés
[link] igazából a válasz megvan, hogy miért ne:D csak én nem rétegezni szeretném hanem összekeverni a pennét a darálthusival, úgy a tetejére egy kis sajt,és hát tepsibe...viszont itt a recept nyersen rakja bele a tésztát, én főzzem meg előtte, nehogy széttörjön? Hiszen igazából csak a sajtot akarom ráolvasztani:) elég kezdő vagyok és nem szeretek semmit elrontani..inkább megkérdezem:$
2012. aug. 19. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
szia én megfőzném félkeményre ..és nem értem minek bele tej?fujj..nem baj ha kezdő vagy de ilyen trutymót csinálj tejes tésztás hús blee egy vöröshagymát csak fel tudsz kockázni?ezt pirítsd meg olajon és úgy rakd rá a húst ,aztán pirospaprika esetleg paradicsompüré oregano bazsalikom ici pici érzéssel akkor még íze is lesz:) csak ügyesen hajrá
2012. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Ne ilyen trutymót
2012. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ, jajj a tejet nem is akartam bele tenni:D persze azért valamennyire mozgok a konyhába, a husit így gondoltam kb. ahogy leírtad, a spagettihez hasonlóan:)de a paradicsompüré nem jutott eszembe, köszönöm az ötletet:P
2012. aug. 20. 00:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont tegnap csináltam a gyerekeknek hasonlót.hagymát dinszteltem, arra rá 40 deka darálthús. fehéredésig sütöttem-pároltam fedő alatt. utána rá egy 350 gr-os paradicsomsűrítmény, a végén egy vörösbbabkonzerv leve nélköl. oregano ,bazslikom ment bele, egy csipet bors. csili szándékosan nem, kicsi gyerek miatt.

közben kifőztem 25 deka pennét. amikor megfőtt, leszűrtem, összekevertem a paradicsomos hússal. beletettem egy jénaiba, vastagon megszórtam reszelt sajttal.nagyon finom szaftos volt.

csak tálalás előtt toltam be a sütőbe, hogy olvadjon-süljön rá a sajt.

2012. aug. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, igen úgy gondoltam megcsinálni, ahogy kedves utolsó leírtad:)

a válaszokat nem én húztam le, én mindenkinek adtam a zöldet:(

2012. aug. 20. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!