Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen csábító ételeket...

Milyen csábító ételeket javasolnátok egy romantikus vacsorához?

Figyelt kérdés
Mivel egy férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út, gondoltam egy íncsiklandó vacsival levenném a lábáról a kedvest. de nem tudom mit készítsek. Mindent megeszik, nem válogat. :) Segítsetek jó kis ötletekkel! Előre is köszi!
2009. júl. 21. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én valami könnyű tésztaételt képzelek el (valamilyen spagetti tésztából készültet), vagy friss salátát grillezett csirkemellel, és egy kis krumplival. Finom borokkal, desszertnek fagyival. Semmiképp ne főzz nehéz ételeket, mivel az elnyom titeket, és nem lesz olyan a beszélgetés, ha majd szétpukkadtok a jóllakottságtól. Persze egy kis gyertyafénnyel, szép terítéssel (de nem kell túlzásba esni!. Esetleg csinálhatsz neki egy aranyos ültetőkártyát :) Biztos értékelni fogja, ha egy vacsival drukkolsz elő.
2009. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rukkolsz elő.
2009. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!