Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami ötlet milyen sütit...

Valami ötlet milyen sütit csinálhatnék a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Délután érnek haza munkából, gondoltam csinálok valami sütit, de nem vírok találni semmilyen jó receptet. Van itthon sok minden, az alapvető liszt, cukor, stb.-n kívül van még pl. pudingpor, tejszín, tejföl, piskóta is.

Viszont csoki ninc szóval az kizárva.

Valami ötlet? Olyan kéne ami azért nem túl bonyolult, és viszonylag hamar megvan (szoktam máskor is sütni). Lehet süthető és nem süthető is.

Köszönöm :)


2012. aug. 8. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a piskótata babapiskóta, akkor főzz pudingot, rétegezve rakd le a piskótával, ha an otthon gyümölcs azt is szórj közé és a tetejére.hűtőbe vele, pár óra múlva finom lesz.
2012. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a hétvégén fogok csinálni egy egyszerü piskotát, amit tálaláskor leöntök hígabb féle csokipudinggal, mint régen a menzán ettem.

Egyszerű, de mi nagyon szeretjük.

2012. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcstorta? Megsütöd a piskótát, rá a puding, tetejére bármilyen gyümölcs és bevonod tortazselével.
2012. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bögrés sütik?

Pl. mákos, diós, kakaós...

Vagy pl én az enyémeket répatortával leptem meg a minap...

2012. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!