Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok nekem egyszerű sütés...

Bibi05 kérdése:

Írnátok nekem egyszerű sütés nélküli nasikat?

Figyelt kérdés
Ilyen hogy kókuszgolyó meg hasonlók nem érdekelnek.Köszi.
2009. júl. 20. 08:43
 1/7 anonim válasza:
100%
1sor babapiskóta tördelve, egy sor bármilyen gyümölcs, 1réteg tejföl+tejszín és így tovább. Hűtőben pár óra lefedve, míg meg nem puhul.
2009. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mikre gondolsz, de nekem a kedvenc nasijaim a következők:


Győri keksz + baracklekvár + győrikeksz szendvics.

Aztán szeretem kakaóba mártva enni a kiflit.

Illetve tejbe egy rakat kekszet rakni és úgy enni kanállal.


Nem tudom, hogy személyes fogyasztásra kellenek, vagy tálalni akarod őket, de a lekváros keksz még tálalható is.

2009. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nézz szét itt, van jó pár sütés nélküli süti.

2009. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Andi konyhája oldalon szoktam én is keresgélni, nagyon ajánlom. Bal oldalon a menüt görgetve rátalálsz sok-sok sütés nélküli receptre. Mi a Sport szeletet imádjuk.
2009. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak este "úgy ennék valami édességet" érzés tör rám:

Olvasztott vajat összekeverek darált keksszel és kakaóval és úgy bögréből kanalazom.

2009. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, viszont annál finomabb. 13 éves létemre gyakran csinálom:


Kell hozzá 2 nagy tejföl. Ha nincs, vagy nincs elég, kefirrel kiegészítve szerintem még finomabb is! Ezt el kell osztani 3 részre.

Az elsőbe 2 vaníliáscukor kellene, de 3-al finomabb!

A másodikba 2 kanál gyümölcslekvár kellene, de az is 3-al jobb!

A harmadikba 2 kanál kristálycukor kellene, de ez is szintén jobb 3-al!

Egy edény aljára egy sor háztartási keksz kell. Az edény oldalára is ajánlatos az elején feltenni a háztartási kekszet! Erre jön a vaníliáscukros. Aztán egy sok keksz. Utána a lekváros jön, ez fontos! Megint egy sor keksz. És végül a cukros. A tetejére még egy sor keksz.

Valami apró (vagy darabolt) gyümölcs kell a tetejére. Csupán arra kell figyelni, hogy a lekvár ízével harmonizáljon. Végül a tetejét zselatinnal kell bevonni. A tippem az, hogy vagy ízesített/színesített zseatin legyen, vagy önts bele egy kis gyümölcslét!

Elvileg egy napot kellene hülnie, de nálunk max 2 óráig volt a hűtőben!


Jó étvágyat!

2009. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm annyira jókat írtatok hpogy csak na.....

Csak magunknak a vőlegényemnek meg magamnak akartam valamit amivel kikenhetjük magunkat:)Valami összedobom és kész sütit.Köszi mégegyszer aranyosak vagytok

2009. júl. 21. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!