Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a kedvenc sütés nélküli...

Melyik a kedvenc sütés nélküli sütid?

Figyelt kérdés

Nem szeretném használni egyedül a sütőt és kicsit kedveskedni szeretnék a családtagoknak.


Kókuszgolyó,kókusz tekercs stb...ami eddig megvan.


Valami hasonló egyszerű,de mégis nagyszerű?

Vagy ha nem is hasonló...az sem baj,csak max főzni kelljen krémet és a sütőt ne kelljen használni.

Esetleg jól bevált család-kedvence?

Előre is köszönöm!



2012. aug. 7. 03:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én vagyok a gesztenyés. Van a tejfölöshöz mindenem, de valahogy nem tudom elképzelni, a savanykás tejfölt a lekvárral, tényleg olyan finom??
2012. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
nem tudom nekem e irtad, mert az én tejfölösömbe nem kell lekvár :) de egyébként probáld ki, mivel cukrozott, ezért nem tejföl ize lesz. nagyon finom. a keksz megpuhul teljesen, lehet szeletelni, nem folyik. 5-6 ora elég neki hutőbe, egy éjszaka még jobb. már mikor kevered belekostolsz a tejfölbe, olyasmi mint egy édes joghurt vagy nem is tudom. probáld ki, nem drága :)
2012. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Édes lesz tőle,nem is lehet levenni,hogy tejföl:)

Nyugodtan próbáld ki.Nagyon finom,és a keksz sem tűnik fel 1 nap puhulás után,hogy keksz.Hanem egy finom,hideg,nyári,hűsítő süti.Nagyon szeretem:)

2012. aug. 8. 19:41
 24/25 anonim ***** válasza:
Valaki írta, hogy lekváros...de akkor félrenéztem...majd kipróbálom. :)
2012. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

lekváros is lehet:)

de én cukrosan szoktam

2012. aug. 8. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!