Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Focilabda tortát hogyan...

Focilabda tortát hogyan készéíthetnék? Hogyan rajzoljam rá a szögeket?

Figyelt kérdés

Megvan a recept képeket is néztem már , de sehol nem találok olyat ami leírná hogy hogyan kell megrajzolni a fekete és fehér szögeket rá.

Szülinapra lesz és szorít az idő!!!


2012. júl. 16. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A focilabdán hol vannak szögek?
2012. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5 és 6 szögekből áll :D
2012. júl. 16. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Egyébként meg görgess le a kapcsolódó kérdésekhez, és ott is több választ fogsz találni a kérdésedre.

2012. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ott kezdem a keresést, de a megrajzolást sehol nem írja le rendesen.
2012. júl. 16. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a 14. szülinapomra volt lila-fehér focilabdás tortám. Azt cukrászatban csinálták, de nem egyesével rakták rá az összes kockát, hanem az egész be volt vonva fehér marcipánnal és azon voltak a lila kockák. Nekem tetszett, szerintem szép volt. :)
2012. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerkessz egy 5 és 6 szöget papírra vágd ki majd rajzol körbe.
2012. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogsz egy papírt, egy körzőt, akkorára nyitod a körzőt, amekkora "pöttyöt akarsz, illetve a felére . pl 2,5 centire. így rajzolsz egy 5 centi átmérőjű kört.a körző nyílását hat részen bejelelölöd a kör szélén. a pontokat vonalzóval összekötöd, és kész a hatszög.

ebből a sablonból, aztán marcipánból kivághatod.

2012. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!