Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi idő kell neki?

Mennyi idő kell neki?

Figyelt kérdés
Brassói aprópecsenyével próbálkozom, most először csirkemellből. Szerintetek a kockára vágott csirkemellnek mennyi idő kell, hogy finom omlós legyen?

2012. júl. 15. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

10-15 perc múlva szerintem kész, de ha kiveszel 1 szemet és megkóstolod, biztosan érezni fogod.


Azt, hogy egy kaja mennyi idő alatt van kész, hiába kérdezitek. Meg kell kóstolni!!!!

Függ attól, hogy mekkora hőfokon készíted, függ attól, hogy villany-, vagy gáztűzhelyen, függ a gáz fűtőértékétől, amit viszont csak a szolgáltató tud szabályozni.

Függ, hogy alapjáraton főzöd-e, vagy kicsit visszafogtál rajta, és takarékon, függ, hogy van-e rajta födő, vagy anélkül.


Miért kérdezi mindenki azt, hogy mennyi idő????

Kóstolj bele!

2012. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam brassói apró pecsenyét készíteni baromfihúsból, de inkább pulykamellből, de természetesen csirkemellből is lehet. Először nagy lángon szoktam átforgatni kifehéredésig, egy kicsit meg is lehet kapatni a húst, utána viszont én teszek rá vöröshagymát felkockázva, és fokhagymát is apróra vágva, z.paprikát, paradicsomot, és kevés vízzel felöntve ezekkel együtt párolom, kb 30 percig. Lesütöm zsírjára, de kevés szaftot hagyok rajta, hogy ha a sült krumplival összekeverem - csak tálalás előtt- ne legyen száraz.
2012. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!