Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit egyek? FONTOS!

Mit egyek? FONTOS!

Figyelt kérdés
Valami könnyen elkészíthető kaját tudnátok mondani ?! mert már eléggé éhes vagyok, és nincs itthon kaja, csak hozzávalók, de kb ugy minden, vagy ah kell a boltba is elugorhatok érte, csak lécci valaki mondjon vaalami finomat :) előre is köszi . 14/L

2012. júl. 10. 14:48
 1/4 456465 válasza:
100%
Attól függ: Ha valami édesre vágysz, csinálj tejbegrízt, vagy palacsintát. Vagy vannak ilyen instant leves porok, az se rossz. De szerintem csinálj valami jó szendvicset: az én ajánlatom: vegyél valami nagyobb zsömlét/baguettet, rakj bele salátát, paradicsomot, sok majonézt, és valami húst Pl: felvágottat vagy valamit ;)
2012. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]

szerintem ezt a receptet csináld meg...nekem nagyon ízlik és könnyen is elkészíthető

2012. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kukoricalevest főztem. Nagyon-nagyon egyszerű. Felforralsz egy liter vizet, belemorzsolsz két leveskockát (én erőlevest használok, de bármelyik jó, vagy ha van lefagyasztva húsleveslé az is jó), belekeversz egy tubus ömlesztett sajtot (én a legolcsóbb spar-os tubusosat használom:) egy kis tálkába tedd ki és merj hozzá a levesből, és úgy öntsd vissza, akkor nem ugrik össze) és egy kis pohár tejfölt (hasonló módon kell hozzáadni), majd egy konzerv kukoricát, levestül, majd egy kis bors és kész is van. :)
2012. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
14/L vagyok...és mivel nem írtad oda hogy ne hizlaljon ezért (ami szerintem a világon a legjobb vacsi.*_*) én a sült krumplit ajánlom kechup-pal, de ha valami húst is ennél mellé, akkor vegyél a boltba ilyen mirelitet( én dino falatkákakt szoktam..><) és ez együtt nagyon finom és magad is el tudod készíteni 10-15 perc alatt az egészet.:D
2012. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!