Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Chili Con Carne alappor,...

Chili Con Carne alappor, saját márkás, milyen üzletben van?

Figyelt kérdés

Aldi, Spar, CBA, amiket kipróbáltam, de nekem az Aldis meg a CBA-s már túl erős:-D

Esetleg ha tudtok még olyan üzletet, ahol van saját márkájú... Kipróbálnám.:-)

Köszi



2012. jún. 22. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Miért nem csinálsz házilag?

Olcsóbb és finomabb, mint porból.

2012. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi bajod a Knorral meg a Maggival?
2012. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi kell bele, de nem hiszem, hogy megúsznám 300-ból a fűszereket, ugyanis ennyi 2 csomag ára.

És nem hiszem, hogy van finomabb.


A kérdésre válaszoljatok! Köszi!

2012. jún. 22. 23:57
 4/11 A kérdező kommentje:

2-nak:

Az árán kívűl? Semmi.

2012. jún. 22. 23:58
 5/11 mustafa33 ***** válasza:
Alappor? Jaj!
2012. jún. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Általában ha nem tudok egy kérdésre válaszolni, akkor lépek tovább, meghagyva a lehetőséget annak, aki tudja a választ.


3 válaszból 0 szól arról, amiről kéne...

De ez már egy annyira természetes dolog itt, hogy kezdek rájönni, semmi haszna az egésznek, hogy az ember bármit megkérdezzen. Választ úgyse kap, csak értelmetlen visszakérdezéseket...


Gyakorikerdesek.hu ♥ Én így szeretlek!..

2012. jún. 23. 08:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is a Knort vagy a Maggit akartam ajánlani, de látom, sokallod. Erre csak annyit tudok mondani, hogy a minőséget meg kell fizetni. A másik pedig, hogy magukat a sima fűszereket is drágállod. Elmondom neked, hogy chili, babérlevél, só, bors kell bele. Ez minden normális háztartásban megtalálható, egyszeri beruházást igényel, és rengeteg adat chilis bab kijön belőle. Én a csípős íz fokozásához használok még bele Erős Pistát, valamint hogy hasonlítson az eredeti, autentikus chili con carne-hoz, kakaóport (holland, cukrozatlan) is teszek bele, minimálisat, csak egy kis színt és bukét ad neki, nem lehet kiérezni, hogy ebben kakaó van. Ezen kívül szükség van hagymára, fokhagymára, babra, kukoricára, darált húsra. Semmi olyat nem soroltam, ami ne lenne megtalálható egy alapfelszereltségű háztartásban.
2012. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem a fűszerek árával volt bajom, csak nem tudtam, mi kell bele...

De a te válaszod legalább ide kapcsolódik, köszönöm!

(chilin kívűl valóban van otthon minden, de anyám pl régebben csinált már úgy, hogy otthoni fűszerekkel,nekem az nem jött be...)

A Knorr v. Maggi (nem tudom, melyik) a Tesco-ban gyakran akciós (1 árán kettő, 349 ft), ilyenkor azt szoktunk. Csak mivel alapból mindig 2 zacskót veszünk, 700-ért (szerintem) sok (700 a hús, 200 a kukorica, 300 a bab... mind1...)

Majd keresgélek.

2012. jún. 23. 12:32
 9/11 kalifaszi guszti ***** válasza:
100%
felejtsd el ezeket a szarokat. meg azt, hogy ezeknek bármi köze van az általad említett ételhez. ha kell adok receptet. nyilván nem 300 forint, ellenben imádni fogod és normálisat ételt eszel műanyag helyett..
2012. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nátrium-glutamát van a sor végén, azon kívűl csak fűszerekből áll.

Semmi más "kész" dolgot nem rakok bele, elvből nem veszek kész kajákat (több okból.)

De ha leírod, te hogy csinálod, akkor köszi.

2012. jún. 24. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!