Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek ez a Kinder...

Szerintetek ez a Kinder tejszelet finom?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 3. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Hmmm, ha jól csinálják meg, akkor nagyon finom lehet! Én Kinder Pingui szeletet csináltam eddig, az isteni lett.

Próbáld ki, és írd meg hogy milyen lett :)

2012. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tésztája finom, csak csínján kell bánni a mézessüti fűszerrel, a krémje - hááááát, engem a zselatin megrémisztett, kidobtam az egészet és simán tejszínhabbal (Hulalát vertem fel) ettük. Így is elfogyott, az eredeti krémmel biztos finomabb lett volna, de ha visszagondolok arra a zselatinra, amikor kevergettem, pfff :( én többet nem készítem el, max úgy, hogy csak a tésztát.
2012. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát szerintem isteni : ) én pont tegnap előtt csináltam : )
2012. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nagyon finom lehet. bár kicsit drága, de ki fogom próbálni, mert annyira csábító.
2012. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de jól néz ki,ezt biztos meg fogom sütni :)
2012. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15:52 a krémmel hogyan boldogultál? Ha bátorítasz, talán nekiugrok még egyszer :)

Köszi, 2. vagyok

2012. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ingrados válasza:
Mmm, nagyon jónak tűnik, majd küldhetnél belőle pár szeletet! :D
2014. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!