Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ma csináltam meg életem első...

Ma csináltam meg életem első pudingját. Az baj, hogy folyékony lett? Most teszem majd be a hűtőbe, ha kihűlt.

Figyelt kérdés

Kb. olyan állaga van most, mint a forró csokinak...megfog dermedni ?

15/L


2012. máj. 23. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen pudingport használtál? Ha Haas-t, akkor nem valószínű, a Dr.Oetker pedig már főzés után rögtön sűrű lesz. Lehet, hogy nem a pudinghoz ráírt mennyiségű tejet tetted hozzá, hanem azt, amit a csokoládékrémhez ajánlanak?
2012. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem betonkemény lesz, de valamennyit fog sűrűsödni dermedés közben. finom lesz ne aggódj:)
2012. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem sűrűsödik kellőképpen, annak 2 oka lehet:

- vagy több tejet (folyadékot) használtál a kelleténél

- vagy nem főzted a kellő időig

Ha ezek közül egyik sem áll fenn, akkor a pudingpor minőségével van gond.

2012. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát lehet nem főztem elég ideig, mert annyi tej van benne amennyi kell. de akkor mennyi ideig kellett volna főznöm? már untam a kavargatást és levettem..honnan tudom megállapítani, hogy mikor jó már ?
2012. máj. 23. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

amikor pöfékelni kezd, és érezhetően nehezebb keverni, vagyis sűrűsüdik. akkor le kell húzni a tűzről, mert alját már kaphatja is.

a legközelebbi jobban sikerül.

2012. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
untad a kavargatást? :D marha jó háziasszony lesz belőled :d
2012. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6/6 Nem kritizálunk. Megírta, hogy először csinálta. Mindent el kell kezdeni egyszer. Neked minden elsőre sikerül? Hiszi a piszi!!!
2012. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hidegen megdermed majd!

Szerintem mostanra már jó is,ha még nem fogyott el!:D

2012. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!