Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szendvicssütőben milyen...

Szendvicssütőben milyen finomságokat lehetne csinálnom?

Figyelt kérdés

Nemrég szereztünk be egy szendvicssütőt, azonban, hogy ütősen finom legyen, milyen alapanyagokat ajánlottok bele? Tehát párizsi, sonka? Ezen kívűl? Esetleg jó-e a sonka bele, stb.? :)


Köszönöm a segítséget :) Szívesen várom a válaszokat :)


2012. máj. 20. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már csináltam olyat, h a kenyérbe tükörtojást tettem, meg rengeteg zöldséget, persze megvajazva (és ha a kenyér külső oldalát is megkened, isteni lesz) hát vmi fantasztikus volt az a szenya :D
2012. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

sajtot is tegyél a kenyér közé. nekem az a kedvenc részem, ahogy megolvad, és nyúlik, és közben finom is. :D

jó étvágyat!

és jóéjt!

2012. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen amikor megvettük a szendvics sütőt, két hétig ettük a meleg szendvicset egyfolytában. Bármit tehetsz bele amit szerettek, a fantáziádra van bízva. Mi a következőket szoktuk: paprikás szalámi, sonkás felvágott, bármilyen szalámi amit szerettek, sült hús maradék, milánói szósz maradék, bolognai maradék, konzerv tonhal, májkrém, sajt, csemege ubi, vegyes vágott, kovászos ubi, paradicsom, kígyóuborka, káposzta. Tényleg bármi, annál finomabb. Sajtot mi is szoktunk tenni bele, nagyon finom amikor folyik a szendvicsben.
2012. máj. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
amiket írtak azokkal, de még tegyél közé karikára vágott lilahagymát is. valami isteni az átsült puha, ízletes hagyma.
2012. máj. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat :)

Még szívesen várok egyéb ötleteket is :)

2012. máj. 23. 18:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Én ha összelapított szendvicset eszek akkor ez van benne:


megvajazva (magyarosvajkrémmel) bele sonka és ennyi! Tetejére kis majonéz! Nagyon finom!

2012. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
z én kedvenc melegszendvicsem a következő: Kenyér/zsemle, kimaradt sűlthusi(lehetőleg szárnyas), tejföl, lilahagyma, paradicsom. Imádom!
2012. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit én szoktam, az nagyon egyszerő, de finom :) Anno ilyen utcai bódéban vettem először franciapirítós néven és bejött :)

A sima vajaskenyérbe finom sonka meg sajt, összesütve majd ha megsül a tetejére kígyóuborka karikák és ez meglocsolva kecsappal és majonézzel :) Sztem ez így isteni :)

2012. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a májkrémes-sonkás-sajtos sem kutya!:))
2012. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
A következő is nagyon finom: teljes kiőrlésű kenyérszelet, rá néhány szelet hagymakarika, és felezett, gerincétől megszabadított, paradicsomos konzerv szardínia, majd a tetejére a másik kenyérszelet. Ez talán még annak is ízlik, aki nem nagyon szereti a halat. A hagyma nagyon finom lesz benne! ÉS még egészséges is! :)
2012. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!