Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gofrit szendvicssütőben lehet...

Gofrit szendvicssütőben lehet sütni?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet sütni a szendvicssütőben gofrit?Vagy csak gofrisütőben lehet?Mert gofrisütőm az nincs!


Ha tudtok jó recepteket szívesen fogadom!


2011. jan. 20. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem próbáld meg, de mikor sütöd, ne kattintsd be a zárját, mert kicsit meg fog emelkedni.
2011. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A szendvicssütőnek túl vastag a közepe, és vékony a széle.

Középen nyers marad a szélén meg ropog.


A gofrit sütheted úgy is akár a papacsintát. Bekent serpenyőbe öntsz egy keveset, elteríted, mindkét oldalát átsütöd, és kész. Bár nem lesz mintás, de úgy is jóízű...

2011. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem konbinált szendvicssütőm van, ami azt jelenti, hogy van hozzá 2 cserélhető "vaslap". A háromszög alakú a szendvicshez, gofri-mintázatú a gofrihoz. Ebből gondolom, hogy a szimpla (szendvics)forma nem jó.


Üdv!

2011. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Sztem meglehet sütni.Ezt abból gondolom hogy valameik nap a tvpaprikán a diéta A-Z ig műsorban, szendvics sütőben sütöttek nyers tésztát.Igaz az nem gófri volt, de az álaga hasonló volt.
2011. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 3in1 van,azaz 3 az egyben.3 cserélhető lap, gofri,háromszög szendvics, grill lap.
2011. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!