Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát süssek?

Milyen tortát süssek?

Figyelt kérdés
Nem sokára ittlesz anyukám szülinapja és szeretnék tortát sütni neki, de semmi ötletem nincs hogy milyen legyen. Tudnátok segíteni?
2012. máj. 15. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt válogathatsz. :)

2012. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vasárnap feketeerdő tortát csináltam szülinapra, mindenkinek nagyon ízlett, igaz elég sokat kellett vacakolni vele és rengeteg mosogatnivaló volt utána, de megérte.
2012. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]



én ezt csináltam csak meggyel. Nagyon finom lett.. :) és csak egy napra tettem be a hűtőbe, de már az is elég volt neki :)

2012. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen ízeket szeret az Anyukád?


Az enyém nem annyira tortás, így hatalmas krémest csináltam neki idén, és porcukorral belerajzoltam az évek számát a tetejére. Azelőtt egy nagy profiterol tálat készítettem, annyi gombóccal, ahány éves volt. De csináltam már méterest is, ami annyi cm volt amilyen idős volt. (Mondjuk az én Anyumat érzékenyen érinti a gyertyák száma, ezért kerüljük, ahogy tudjuk.)

2012. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: Anyukám szereti a krémest, meggyest, csokisat, a gyüm. tortákat szinte minden tortát szeret kivéve a zseléset

2012. máj. 15. 15:14
 6/6 DJDJ válasza:

Hamis túrótorta és nem kell hozzá sütő, csak hűtő. :)

Képekkel itt:


[link]

2012. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!