Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekből az alapanyagokból...

Ezekből az alapanyagokból (lent sorolom) lehet valamilyen sütit sütni?

Figyelt kérdés
Van itthon: liszt, tojás, kevéske olaj, cukor, vaníliás cukor, sütőpor, csapvíz :)), egy bögrényi tej.
2012. máj. 10. 17:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és vaj is van!
2012. máj. 10. 17:06
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Piskóta, csöröge fánk, palacsinta.
2012. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem csak én vagyok leégve :D

Én nem tudok neked tippeket adni, mert fiatal srác vagyok, és nem igazán sütök. Azért írtam csak mert később visszanézek. Érdekel mit lehet ezekből kihozni a felsoroltakon kívül.

2012. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is fiatal lány vagyok és tényleg le vagyok égve :)), gondoltam muffinszerűséget vagy kavart sütit vagy ilyesmit hátha össze lehetne hozni ezekből... :S Vagy szőke browniet, csak hát abba kell fehér csoki. :S
2012. máj. 10. 17:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem süss egy piskótát, és kenj rá (ha nincs lekvár) főzött krémet. :) (ahány deci tej, annyi kanál liszt, összefőzöd, mehet bele cukor és vaníliás cukor, ha kevés a tejed, akkor mehet felesbe vízzel.)
2012. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Aztán keverd bele a vajat :)

Vagy csak egy sima vajkrém is jó!

2012. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből bármilyen kavart tésztát el lehet készíteni. Annak az a lényege, hogy a tojást elkevered habosra a cukorral és a margarinnal(vagy olajjal), a sütőport a liszttel, amit a tejjel felváltva adagolsz a cukros tojásos margarinos masszához. Például:2 tojás, 15 deka cukor,15 deka margarin, fél sütőpor, 30 deka liszt, 2 deci tej. (reszelhetsz bele almát, apríthatsz bele diót, szórhatsz bele mazsolát)
2012. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és elmelegített sütőben süsd, mint általában a sütőporosakat.
2012. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
[link] Ha esetleg nem ismernéd:)
2012. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, nagyon sokat segítettetek!

Utolsó: az a hűtős dolog nagyon nagy, találtam is 3 receptet, ami tökéletes lesz. :D

Még csak azt szeretném megkérdezni, hogy a vajból, tejből és cukorból készített krém meg szokott keményedni a sütik tetején, mint a csokiöntet? :S

2012. máj. 10. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!